jeg kan godt optage en kanal mens jeg ser en anden kanal på min 910HD. Og nej jeg har ikke min 910HD 100% som jeg vil endnu.
Jeg har nogle problemer med under tekster og så har jeg et problem med at mine HD kanaler hakker. Men jeg håber at kunne få det løst her en af de næste dage.
Hvis du skal have 2 kort i din modtager så skal du også have dit parabol udstyr sat op med 2 udgange. Og hvis du skal den vej så kan du lige så godt købe en med 4 udgage så er du klar til når du vil have flere tv sat til.
Men igen hvis du kun vil have twin kort for at kunne optage en kanal mens du ser en anden så vil jeg da sige at en 910Hd skulle kunne gøre det. Jeg vil meget gerne lige teste det noget mere før jeg 100% siger dette.