|
Dårlig lyd på nogle film |
Besvar ![]() |
Side <123 |
Forfatter | |
sd2100 ![]() Super bruger ![]() Oprettet: 17-Oktober-2008 Status: Offline Point: 309 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
En soundbar kan løse en del af de problemer. Det behøver ikke at være i den høje ende af prisskalaen. Evt. en Sonos Beam eller Bose Smart Soundbar 300.
Tjek evt.:
|
|
![]() |
|
cgmand ![]() Guld medlem ![]() Oprettet: 24-Juni-2008 Sted: Denmark Status: Offline Point: 694 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Tak, det tænker jeg du har ret i. Jeg kigger også lidt på en anden løsning. Noget der ikke fylder for meget.
Har kigget på Beosound Stage og DALI Oberon de flade, indtil videre. Andre forslag er meget velkomne. Det skal være en aktiv løsning og helst noget der kan sidde på vægen.
Redigeret af cgmand - 01-December-2020 kl. 11:58 |
|
LG G2 65, ATV, HomePod stereo
|
|
![]() |
Besvar ![]() |
Side <123 |
Skift forum | Forum-tilladelser ![]() Du kan ikke oprette nye emner i dette forum Du kan ikke besvare indlæg i dette forum Du kan ikke slette dine indlæg i dette forum Du kan ikke redigere dine indlæg i dette forum Du kan ikke oprette afstemninger i dette forum Du kan ikke stemme i dette forum |