Jeg har efterhånden besluttet mig for at købe en Toshiba 37WL66Z, jeg overvejer meget om jeg ikke skal købe den i tyskland da man der kan få den for ca 7000 kr. dernede, det er ca. 1500 kr. mindre end herhjemme, og sådan en besparelse er jeg nødt til at tage med da jeg er lidt på røven;)
Jeg har dog lige et par spørgsmål.. Jeg har hørt noget om at der kom nye Toshiba modeller snart, nogen der ved om det er værd at vente på de kommer, eller skal man bare slå til nu?
Når jeg nu skal have tilsluttet TV'et engang så skal jeg have fat på et "længere" scart kabel, kan man godt købe et billigt kabel, eller skal man ud og give 500 kr. før det er hæderligt?
Håber nogen kan hjælpe mig lidt, for "tør" ikke rigtigt løbe ud og købe før jeg er sikker på jeg får det rigtige:)
-Grimstrup