|
netflix gratis året ud via spotify - how to ?? |
Besvar ![]() |
Forfatter | ||
forzajuve ![]() Guld medlem ![]() ![]() Oprettet: 17-Juni-2007 Sted: Jyllinge Status: Offline Point: 6515 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Sendt: 17-Oktober-2012 kl. 16:41 |
|
hejsa...
har spotify premum og kan se at så er der gratis netflix - så nu prøver jeg at oprette en netflix profil via apple tv 3.... men synes ikke jeg kan taste noget ind så de kan se man har spotify premium ... hvor og hvordan gør man det ??
|
||
LG 60 PK250 | Pioneer VSX-1021 | | Audio Pro Image 44
|
||
![]() |
||
SilverLine ![]() Guld medlem ![]() ![]() Oprettet: 13-Oktober-2008 Sted: Denmark Status: Offline Point: 713 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Har du ikke fået en mail fra spotify ??
Ellers gå ind via din pc på www.netflix.dk/spotify og opret din konto
|
||
DIY pre / power amp samt DAC. Dynaudio focus 140 white. Pro-ject RPM 1.3 genie
|
||
![]() |
||
katbird ![]() Guld medlem ![]() ![]() Oprettet: 02-Oktober-2004 Sted: Fredensborg Status: Offline Point: 551 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Du opretter en konto/profil her (virker faktisk lige meget om man har Spotify premium eller ej..:) )
Redigeret af katbird - 17-Oktober-2012 kl. 16:55 |
||
![]() |
||
Butjii ![]() Ny bruger ![]() Oprettet: 24-April-2010 Status: Offline Point: 3 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Jeg har også spotify premium og fik en mail med et link som jeg brugte til at aktivere min netflixkonto. Nu har jeg bare et problem med at få vist danske undertekster - kan kun vælge engelske. Ved ikke om det har noget med spotify at gøre.
Har andre samme problem?
|
||
![]() |
||
kena ![]() Super bruger ![]() Oprettet: 03-Maj-2006 Sted: Amager Status: Offline Point: 416 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Efter at have læst tråden her, gik jeg ind og oprettede en gratis spotify konto. Vupti, gratis netflix frem til 4. januar
![]() |
||
![]() |
||
kskruger ![]() Guld medlem ![]() Oprettet: 05-Februar-2007 Sted: Denmark Status: Offline Point: 3498 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Tak for tippet, nu har jeg også gratis Netfix resten af året. og det virker perfekt på et Samsung 51D8005 tv.
|
||
![]() |
||
SandSand ![]() Guld medlem ![]() Oprettet: 25-Februar-2006 Sted: Valby Status: Offline Point: 525 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
JEg forstår ikke hvordan I har fået Netflix frem til januar med Spotify? Har lige oprettet Spotify men har da kun fået de 31 dages Netflix.
|
||
![]() |
||
Flemming Larsen ![]() Platin medlem ![]() Oprettet: 24-Oktober-2007 Sted: 2630 Taastrup Status: Offline Point: 24817 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Det er fordi du skal gå ind her. |
||
Mvh
Flemming Larsen |
||
![]() |
||
JørgenT ![]() Guld medlem ![]() ![]() Oprettet: 21-Marts-2004 Sted: 9530, DK Status: Offline Point: 5371 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Linket giver nu teksten: Dette Spotify-tilbud er desværre ikke længere tilgængeligt.
EDIT: Og det var så kun kortvarigt den tekst kom. Nu er den der heller ikke mere, kun den almindelige måneds gratis periode.
![]() Heldigt jeg selv nåede den lange året ud.
![]() Mvh JørgenT Redigeret af JørgenT - 23-Oktober-2012 kl. 19:14 |
||
![]() |
||
Giffel ![]() Guld medlem ![]() ![]() Oprettet: 24-November-2007 Sted: Haderslev, DK Status: Offline Point: 1221 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Mener at have læst at spotify tilbuddet kun gjaldt til i dag.
|
||
LG OLED C1 77" Denon AVR-X2800H Synology DS916+ ATV 4K 3. gen |
||
![]() |
Besvar ![]() |
|
Skift forum | Forum-tilladelser ![]() Du kan ikke oprette nye emner i dette forum Du kan ikke besvare indlæg i dette forum Du kan ikke slette dine indlæg i dette forum Du kan ikke redigere dine indlæg i dette forum Du kan ikke oprette afstemninger i dette forum Du kan ikke stemme i dette forum |