|
Netflix på ATV3 |
Besvar ![]() |
Forfatter | |
Swiss ![]() Bruger ![]() ![]() Oprettet: 17-November-2005 Status: Offline Point: 148 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Sendt: 18-Oktober-2012 kl. 13:19 |
Hej,
Jeg har en jomfruelig ATV3 med 5.1SW, og fik her den anden dag et Netflix ikon på, men når jeg trykker på det får jeg bare et lille ikon der drejer rundt uendeligt, og jeg kommer aldrig videre. Hvad kan der være galt, og ja den er på nettet, og alt andet virker ?
|
|
/Swiss
|
|
![]() |
|
Naiera ![]() Platin medlem ![]() ![]() Oprettet: 15-August-2004 Sted: Aarhus Status: Offline Point: 12508 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Husk at give den godt med tid. Ellers, så prøv at hive strømstikket ud af dit Apple TV. Nogle gange opstår der fejl som kun kan løses på den måde.
|
|
![]() |
|
Swiss ![]() Bruger ![]() ![]() Oprettet: 17-November-2005 Status: Offline Point: 148 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Takker, Strømmen fra hjalp
![]() |
|
/Swiss
|
|
![]() |
Besvar ![]() |
|
Skift forum | Forum-tilladelser ![]() Du kan ikke oprette nye emner i dette forum Du kan ikke besvare indlæg i dette forum Du kan ikke slette dine indlæg i dette forum Du kan ikke redigere dine indlæg i dette forum Du kan ikke oprette afstemninger i dette forum Du kan ikke stemme i dette forum |